top of page
IMG_20190715_164022-02.jpeg

Co nabízím?

Člověče připusť, že vše může být jinak.

 Odevzdej se životu...

Individuální sezení

Jedná se o osobní setkání (je možné využít i Skype, WhatsApp), kde na základě pojmenování problému společně procházíme  Vaše témata, aby došlo ke zpracování toho, s čím jste za mnou přišli.

Záměrem osobních konzultací je seberozvoj, porozumění sám sobě i vyřešení své zakázky, tématu, traumatu... Záměr stanovujeme spolu při první konzultaci.

Čištění prostor

Jde o energetické čištění prostor a vložení vhodných energií šitých
na míru. 

Žijeme tu už dlouhá staletí a místa mají své nánosy, které je možné čistit a pozitivně ladit. Po vyčištění prostoru dochází k novému nastavení záměru pro daný objekt. Vše je šito na míru a trvá cca 4 dny.

Záměrem je vyčištění prostor a nastavení nového, zdravého záměru. Vždy je zpracován i dopis, kde je vše shrnuto a pojmenováno směrování, které bylo nastaveno a dále jste tvůrci Vy sami.

 

Také Vám ráda poradím s čaji či elixíry na míru.

Jóga a relaxace pro děti i dospělé

Zábavnou formu protáhneme tělo,
prohloubíme dech a zrelaxujeme.
Na konci vždy bude pět minut o
různých tématech - tradice, byliny,
roční období...
Naučíme se poznat své tělo,
soustředit se a ladit si pozitivně
mysl.

Semináře

Lekce a semináře – praxe mne přivedla k tomu, že existují jednoduché kroky, principy, které pro svůj život, osobní rozvoj či růst můžeme udělat. Považuji za svou povinnost předávat své zkušenosti, sdílet informace i podporovat ty, co se chtějí vydat na cestu sebepoznání nebo ty, kteří už na ní jsou a hledají jak dál a jak ze své cesty nesejít. Protože život není procházka růžovou zahradou, ale ani není o utrpení. Pojďme ho žít naplněně a s lehkostí.

 

 Zde najdete informace o aktuálně otevřených seminářích či lekcích.

IMG_20190715_164022-02.jpeg

Tvoření

Také se věnuji magickému umění tvoření. Moje ruce jsou nástrojem pro míchání speciálních čajů, lapačů snů a andílků z minerálů. Každý kousek, který vytvořím, v sobě nese příběh a sílu. Každý kousek, který pod mýma rukama vznikne, má svůj vlastní příběh a sílu, kterou mu vtisknu. Tvoření je jako tanec života, v němž každý krok může být jiný a každý okamžik nový.

 

Tvoření je pro mě způsob, jak propojit realitu s magií. Každý můj výrobek je originál. Tak jako život, který každý z nás žijeme.

bottom of page