top of page
IMG_20200514_174914-01-01_edited.jpg

Jóga a relaxace pro děti i dospělé

IMG_20200514_174914-01-01_edited.jpg
IMG_20200514_174914-01-01_edited.jpg

NABÍDKA JÓGY, RELAXACE A KONCENTRACE

Děti - ŠKOLIČKA JÓGY A RELAXACE (s aj, bez aj, nebo celé v aj)

Objevte jemný svět jógy pro děti s angličtinou. Děti si protáhnou svá tělíčka, naučí se cvičení na prohloubení dechu, koncentrace a vše hravě s angličtinou. Také vždy prozkoumáme různá témata na konec (tradice, byliny, roční období, jógové pohádky...). Naším záměrem je porozumět účelu každé ásany v našich životech a naučit se ji správně cvičit pro maximální prospěch. Naučíme se naslouchat svým tělům, porozumět jim, soustředit se a pracovat s naším dechem. Budeme pracovat i ve dvojicích (podle věku a možnostem). Důraz klademe na harmonii dechu a pohybu. Přidejte se k nám na radostný a podpůrný zážitek pro děti. Vydejme se společně na cestu jógy! 

Kurz je pro děti od 5ti let do 9 s hravou angličtinou a od 9ti do 14ti je kurz celý v anglickém jazyce. Hodina je vždy šita dané skupině na míru.

středy od 16:00 (více skupinek po 45 min), děti od 9ti začínají v 16:55

JÓGA PRO RODIČE S DĚTMI 

Objevme spolu svět jógy. Možnost si společně zacvičit, postupně se naučit stejné pozice vnímat zevnitř a rozumět jejich účinkům na tělo, duši i na společný vztah mezi námi a dětmi.

Kurz bude vždy na 45 minut a zakomponujeme do něj kreativní prvky, povídáni o tradicích, ročních obdobích i malování. Vždy po 10ti lekcích si rodiče s dětmi odnesou nějakou vzpomínku na daný cyklus. 

Přidejte se k nám na radostný a podpůrný zážitek pro děti a rodiče. Nejmladší věkje rok až 6 let.

středy od 10:15ti, CHocerady 264

RODINNÉ DOPOLEDNE

Jedná se o dopolední workshop, kde v úzkém kruhu (pět až sedm rodin - jeden rodič a jedno dítě (od 9 let mohou být dvě děti)) si zacvičíme (dohromady i zvlášť), pozitivně se nabijeme a něco si vytvoříme.

Cílem je propojení tvoření a pohybu a vzájemné vyladění a prohloubení vztahů. Tento kurz je vždy nárazová a sledujte můj fb nebo zde.

Aktuální termín:  20.4. od 9hod do 12ti, Chocerady 264 

                             18.5. od 9hod do 12ti, Chocerady 264 

JÓGA PRO DOSPĚLÉ  - Hatja jóga podle pana Prof. Predrag Nikiče Ph.D.

Objevme spolu kouzlo jemné, pomalejší jógy, která dává důraz na soulad dechu a pohybu. Společně procítíme sestavu, která byla sestavena na základě zkoumání a je osvědčena 40ti letou praxí pana prof. Nikiče. Tato sestava je vhodná pro jakoukoli věkovou i váhovou kategorii. Celá lekce je zakončena velmi příjemnou relaxací. 

středy od 18 hod (60 minut), Chocerady 264

RELAXACE A KONCENTRACE

Zaměříme se na způsoby, jak udržovat naše zdraví na fyzické i psychické rovině. Naučíme se a vyzkoušíme různé cvičení, která nám pomohou uvolnit napětí, protáhnout tělo, pročistit mysl a pustit pryč to, co nám již nepomáhá. Ukážeme si rituály pro klidný odpočinek a spánek, ale také ty, které nám mohou dodat energii. Společně procvičíme různé techniky posilující sebevědomí, sebedůvěru a koncentraci.

RELAXACE A MEDITACE ON-LINE

Zaměříme se na způsoby, jak udržovat naše zdraví na fyzické i psychické rovině. vždy jemně protáhneme tělo, stáhneme naši pozornost do našeho nitra a po regenerující relaxaci vyzkoušíme různé jemné meditační techniky. Tato lekce je vhodná pro začátečníky a jejím záměrem je nechat odpočinout mysl a vyladit se do dobré nálady a plné síly.

Tělo a duše jsou propojení. Je důležité být aktivní, ale musíme umět i správně odpočívat, relaxovat. Pojďme se to spolu naučit nebo prohloubit.

Online lekce v tuto chvíli neprobíhají.

V případě zájmu pište na email: jankovaba@gmail.com. Připojení probíhá přes link.

Kde mne najdete? 

Od září 2023 budou kurzy jógy a relaxace s aj ve škole a školce v Choceradech. 

V Choceradech 264 (bývalé zdravotní středisko)

Podrobnosti k lekcím v Choceradech 264 (bývalé zdravotní středisko)

Středy cca od 16ti hodin kurzy jógy a relaxace s aj, relaxace, koncentrace a základní meditační techniky pro dospělé. Vždy bude lekce na 45 minut. 

Typy kurzů:

Školička jógy a relaxace s angličtinou - kapacita je 12 dětí, ve věku od 5ti do 9ti let, jedna lekce za 170,- Kč nebo deset lekcí v kuse za 1500,- Kč

Školička jógy a relaxace v angličtině - kapacita je 12 dětí, ve věku od 9ti do 12 let, jedna lekce za 170,- Kč nebo deset lekcí v kuse za 1500,-

Relaxace a koncentrace pro dospělé - kapacita 9 lidí a cena 200,- na hodinu a půl  na permanentu nebo deset lekcí 1800,- (v případě nemoci, je možnost zaslat náhradníka)

Středy

jóga pro rodiče s dětmi - od 10:15 hodin 

10 lekcí za 1800,- , jednorázové vstupné je za 200,- (min. počet tři rodiny, maximální 6)

bottom of page