top of page

Podle potřeby otevírám on-line lekce a semináře. Zde najdete informace o aktuálně otevřených seminářích či lekcích. V případě zájmu mě kontaktujte.

Novinka! Online přednáška o posvátné geometrii a Merkábě

Poznáte všechny geometrické tvary, jejich vliv na naše životy. Naučíme se vnímat své tělo i další energetická těla. Napojit se na naše vyšší já a zářit bez ohledu na vnější okolnosti.

Jednoduchá cvičení prostřednictvím našeho dechu, prstů a velikosti těla. získáte paletu cvičení a informací, aby jste si kdykoli doplnili energii, navýšili své vibrace a mnoho dalšího.

Kdy a kde?

online

1 skupina je vždy ve čtvrtek od 10 hodin a začínáme 16.5.2024

2 skupina je vždy v neděli od 19 hodin a začínáme od 19.5. 2024

7 - 10 setkání

cena: 200,-Kč za 60 minut.

hlaste se: jankovaba@gmail.com


Rodinné dopoledne
 

Záměrem tohoto čtyřhodinového dopoledne je, si zacvičit a něco vytvořit. Vždy jdou témata s ročním odbobím, tradicí ve které se nacházíme, nebo jen domluvenými nápady. Cvičí celá rodina a společně si užíváme příjemný čas, protažení těla i radost z tvorby a nových podnětů.

Termín: 18.5.2023 


Zdravé tělo a mysl
 

Záměrem tohoto dvouhodinového semináře, jsou techniky cvičení a rozjímání, které pomáhají tělu i psychice, abychom byli zdraví. Naše fyzické zdraví a psychická pohoda, je úzce propojená se zdravím našich dětí.​

Co tedy můžeme udělat pro svoje tělo, i svojí duši, abychom měli dostatek energie, nadhledu a byli zdraví?

Na tomto semináři si společně zacvičíme, vyzkoušíme různé techniky pro klidný odpočinek a spánek a podle skupinky se zaměříme na různé typy "nemocí" našich dětí a jak jim můžeme pomoci.

Termín na vyžádání.

Tradice, cykličnost a naše moderní životy

Jedná se o přednášku, která má za záměr provést účastníky tradicemi daného období, přirozenými cykly člověka a lépe porozumět pomocníkům z přírody, které máme v našem každodenním životě k dispozici. Tradice nám umožňuje žít v souladu s přírodou, naší zemí i se osobně rozvíjet a posouvat.

Zde budou k dispozici vždy aktuální informace k vypsaným termínům pro dané období.

V případě zájmu či pro registraci pište na email:jankovaba@gmail.com

Koná se:

září v Choceradech 264 a možná i on line

Online pravidelný energetický seminář

Objevte sami sebe, své silné i slabé stránky a objevte své vnitřní nástroje, které Vám pomohou žít naplněný a spokojený život. Od ledna do června se zaměříme na čakry. Čakry jsou energetické uzly, kde se shromažďuje velké množství energie a umožňuje nám ve svých životech věci měnit a ovlivňovat. Postupně projdeme sedm základních čaker a s tím spojená témata. Záměrem tohoto období bude si společně pročistit, rozvolnit jednotlivé čakry a dovolit energii v nás, aby volně proudila. Termíny: 6.2.2024, 27.2.2024, 26.3.2024
16.4.2024, 7.5.2024, 4.6.2024, 25.6.2024  

Energetické semináře

Zvu vás na semináře, které jsou o aktivním poznávání sám sebe, posvátné geometrii a vesmírných energií v uzavřené
skupině max. 10ti lidí. Záměrem těchto seminářů je se společně rozvíjet a posouvat.

Od ledna do června Vás provedu tématy čaker a posvátné geometrie. Zaměříme se vždy na pročištění oblastí našich systémů a od září se budeme věnovat tématům srdeční čakry - otevření srdce. 
Vše je šito skupině na míru. Skupina má velikou sílu a jinou dynamiku a umožní nám pocítit, že
jsme součástí celku, a co my sami ve skupině můžeme a co naopak nám není dovoleno. Jak já mohu
přispět k celku, ke změně, k dobru. Semináře se konají již druhým rokem a nyní jsou pořádány jednou za měsíc v Choceradech v prostorech bývalého střediska. Seminář začíná od 19 hodin a trvá min 90 minut.
Je jen na nás jestli najdeme svůj životní úkol a zda budeme žít naplněný život. Pojďme společně se posunout a přispět ke spokojenosti této planety a hezkému životu pro naše děti.


Cena za seminář: 800 na osobu
Termíny v Choceradech:​​​​

  • 23.1.2024

  • 13.2.2024

  • 5.3.2024

  • 2.4.2024

  • 30.4.2024

  • 21.5.2024

  • 11.6.2024

Do březnového semináře se k nám může kdokoli přidat, potom se skupina stává uzavřenou až do září.

Kurz bude i online, termíny Vám v případě zájmu zašlu.

Semináře

bottom of page